Салакатычныя халадзільнікі і маразільныя камеры
Get Latest Price| тып аплаты: | L/C,T/T |
| Інкатэрм: | FOB,CFR,CIF |
| мінімум заказ: | 1 Set/Sets |
| транспарт: | Ocean,Land |
| порт: | SHANGHAI,QINGDAO,LIANYUNGANG |
| тып аплаты: | L/C,T/T |
| Інкатэрм: | FOB,CFR,CIF |
| мінімум заказ: | 1 Set/Sets |
| транспарт: | Ocean,Land |
| порт: | SHANGHAI,QINGDAO,LIANYUNGANG |
мадэль №: OYSFR-172L-DC
марка: Еўразія
Origin: Кітай
Place Of Origin: China
| Продаж адзінак | : | Set/Sets |
The file is encrypted. Please fill in the following information to continue accessing it
| Products type | OYSFR-172L-DC |
| gross capacity | 172L |
| Box color | White or blue or Silver (available to customer request) |
| rated voltage | DC12V/24V |
| rated current | 4.8A |
| BT voltage | DC12V/24V |
| BT capacity | 180Ah/12V |
| BT type | LA(colloid) |
| Solar panel voltage | DC18V/30-36V |
| Solar energy module power | 300W(150W×2PCS) |
| Electrical input power | 95W |
| Cryogenic temperature | ≤–18℃ |
| Refrigeration agent model | R134a/40g |
| Filming agent model | C5H10(cyclopentane) |
| Electrical safety grade | Ⅲ |
| Applicable climate type | N/ST(Temperate / subtropical zone) |
| Packaging size (carton) | L1030mm×D580mm×H820mm |




Малюнак 4. Кантролер фотаэлектрычнай сістэмы
Заява аб прыватнасці: Ваша прыватнасць для нас вельмі важная. Наша кампанія абяцае не раскрываць вашу асабістую інфармацыю любой экспазіцыі з вашымі відавочнымі дазволамі.
Запоўніце дадатковую інфармацыю, каб хутчэй звязацца з вамі
Заява аб прыватнасці: Ваша прыватнасць для нас вельмі важная. Наша кампанія абяцае не раскрываць вашу асабістую інфармацыю любой экспазіцыі з вашымі відавочнымі дазволамі.