Сістэма фотаэлектрычных халадзільнікаў з сонечным харчаваннем
Get Latest Price| тып аплаты: | L/C,T/T |
| Інкатэрм: | FOB,CFR,CIF |
| мінімум заказ: | 1 Set/Sets |
| транспарт: | Ocean,Land |
| порт: | SHANGHAI,QINGDAO,LIANYUNGANG |
| тып аплаты: | L/C,T/T |
| Інкатэрм: | FOB,CFR,CIF |
| мінімум заказ: | 1 Set/Sets |
| транспарт: | Ocean,Land |
| порт: | SHANGHAI,QINGDAO,LIANYUNGANG |
мадэль №: OYSFR-152L-DC
марка: Еўразія
Origin: Кітай
| Продаж адзінак | : | Set/Sets |
The file is encrypted. Please fill in the following information to continue accessing it
| Products type | OYSFR-152L-DC |
| gross capacity | 152L |
| Box color | Blue or Yellow or Silver (available to customer request) |
| rated voltage | DC12V/24V |
| rated current | 4.5A |
| BT voltage | DC12V/24V |
| BT capacity | 150Ah/12V |
| BT type | LA(colloid) |
| Solar panel voltage | DC18V/30-36V |
| Solar energy module power | 240W(120W×2pcs) |
| Electrical input power | 75W |
| Cryogenic temperature | ≤–18℃ |
| Refrigeration agent model | R134a/40g |
| Filming agent model | C5H10(cyclopentane) |
| Electrical safety grade | Ⅲ |
| Applicable climate type | N/ST(Temperate / subtropical zone) |
| Packaging size (carton) | L800mm×D600mm×H900mm |




Малюнак 4. Кантролер фотаэлектрычнай сістэмы
Заява аб прыватнасці: Ваша прыватнасць для нас вельмі важная. Наша кампанія абяцае не раскрываць вашу асабістую інфармацыю любой экспазіцыі з вашымі відавочнымі дазволамі.
Запоўніце дадатковую інфармацыю, каб хутчэй звязацца з вамі
Заява аб прыватнасці: Ваша прыватнасць для нас вельмі важная. Наша кампанія абяцае не раскрываць вашу асабістую інфармацыю любой экспазіцыі з вашымі відавочнымі дазволамі.