Сонечная сістэма помпа глыбокай вады
Get Latest Price| тып аплаты: | T/T,L/C |
| Інкатэрм: | FOB,CFR,CIF |
| мінімум заказ: | 1 Set/Sets |
| транспарт: | Ocean,Land |
| порт: | SHANGHAI,QINDGAO,LIANYUNGANG |
Option:
| тып аплаты: | T/T,L/C |
| Інкатэрм: | FOB,CFR,CIF |
| мінімум заказ: | 1 Set/Sets |
| транспарт: | Ocean,Land |
| порт: | SHANGHAI,QINDGAO,LIANYUNGANG |
мадэль №: OYSWP-550-48D
марка: Еўразія
Origin: Кітай
месца паходжання: Кітай
| Продаж адзінак | : | Set/Sets |
The file is encrypted. Please fill in the following information to continue accessing it

| Products type | OYSWP-550-48D |
| Power | 750W |
| Rated voltage | DC-48V |
| Maximum operating current | 10.5A |
| Maximum head | 50~80m |
| Maximum flow | 3.2m³/h |
| Outlet | 0.75 inch |
| Protection | IP68 |
| Power supply mode | solar |
| Solar panel voltage | DC20-32V |
| Solar panel power | 1650W(550W×3pcs) |
| Electrical safety grade | Ⅲ |
| Applicable climate type | N/ST/T |
| External size | Φ3.2inch×H620mm |
| Packaging size (carton) | L170mm×W170mm×H625mm |



Заява аб прыватнасці: Ваша прыватнасць для нас вельмі важная. Наша кампанія абяцае не раскрываць вашу асабістую інфармацыю любой экспазіцыі з вашымі відавочнымі дазволамі.
Запоўніце дадатковую інфармацыю, каб хутчэй звязацца з вамі
Заява аб прыватнасці: Ваша прыватнасць для нас вельмі важная. Наша кампанія абяцае не раскрываць вашу асабістую інфармацыю любой экспазіцыі з вашымі відавочнымі дазволамі.