Сонечная фотаэлектрычная вадаспальная сістэма
Get Latest Price| тып аплаты: | T/T,L/C |
| Інкатэрм: | FOB,CFR,CIF |
| мінімум заказ: | 1 Piece/Pieces |
| транспарт: | Ocean,Land |
| порт: | SHANGHAI,QINGDAO,LIANYUNGANG |
Option:
| тып аплаты: | T/T,L/C |
| Інкатэрм: | FOB,CFR,CIF |
| мінімум заказ: | 1 Piece/Pieces |
| транспарт: | Ocean,Land |
| порт: | SHANGHAI,QINGDAO,LIANYUNGANG |
мадэль №: OYSWP-210-12D
марка: Еўразія
Origin: Кітай
месца паходжання: Кітай
| Продаж адзінак | : | Piece/Pieces |
The file is encrypted. Please fill in the following information to continue accessing it

| Products type | OYSWP-210-12D |
| Power | 210W |
| Rated voltage | DC-12V |
| Maximum operating current | 4.2A |
| Maximum head | 30m |
| Maximum flow | 1.2m³/h |
| Outlet | 0.75 inch |
| Protection | IP68 |
| Power supply mode | solar |
| Solar panel voltage | DC20-32V |
| Solar panel power | 300W(150W×2pcs) |
| Electrical safety grade | Ⅲ |
| Applicable climate type | N/ST/T |
| External size | Φ3inch×H330mm |
| Packaging size (carton) | L150mm×W150mm×H150mm |



Заява аб прыватнасці: Ваша прыватнасць для нас вельмі важная. Наша кампанія абяцае не раскрываць вашу асабістую інфармацыю любой экспазіцыі з вашымі відавочнымі дазволамі.
Запоўніце дадатковую інфармацыю, каб хутчэй звязацца з вамі
Заява аб прыватнасці: Ваша прыватнасць для нас вельмі важная. Наша кампанія абяцае не раскрываць вашу асабістую інфармацыю любой экспазіцыі з вашымі відавочнымі дазволамі.