Фотаэлектрычны сонечны вентылятар, усталяваны на падлозе
Get Latest Price| тып аплаты: | L/C,T/T |
| Інкатэрм: | FOB,CFR,CIF |
| мінімум заказ: | 1 Set/Sets |
| транспарт: | Ocean,Land |
| порт: | SHANGHAI,QINGDAO,LIANYUNGANG |
Option:
| тып аплаты: | L/C,T/T |
| Інкатэрм: | FOB,CFR,CIF |
| мінімум заказ: | 1 Set/Sets |
| транспарт: | Ocean,Land |
| порт: | SHANGHAI,QINGDAO,LIANYUNGANG |
мадэль №: OYSFAN-60F-DC
марка: Еўразія
Origin: Кітай
Place Of Origin: China
| Продаж адзінак | : | Set/Sets |
The file is encrypted. Please fill in the following information to continue accessing it
| Products type | OYSFAN-60F-DC |
| Product color | White or blue(available to customer request) |
| Rated voltage | DC12V |
| max operating current | 4.65A |
| Fan gear | 3 block |
| Number of blades | 3-5 pcs |
| Fan leaf size | 16 inch |
| Air supply mode | Fixed + shake your head |
| Power supply mode | solar |
| Power interface | DC 3.5 interface |
| Solar panel voltage | DC18-20V |
| Solar panel power | 150W |
| Switch type | piano type |
| Electrical safety grade | Ⅲ |
| Applicable climate type | N/ST/T(Temperate / subtropical / tropical zone) |
| External size | D430mm×H1480mm |
| Packaging size (carton) | D450mm×H1500mm |



Заява аб прыватнасці: Ваша прыватнасць для нас вельмі важная. Наша кампанія абяцае не раскрываць вашу асабістую інфармацыю любой экспазіцыі з вашымі відавочнымі дазволамі.
Запоўніце дадатковую інфармацыю, каб хутчэй звязацца з вамі
Заява аб прыватнасці: Ваша прыватнасць для нас вельмі важная. Наша кампанія абяцае не раскрываць вашу асабістую інфармацыю любой экспазіцыі з вашымі відавочнымі дазволамі.