Сонечны кандыцыянер, усталяваны на сцяне
Get Latest Price| тып аплаты: | L/C,T/T |
| Інкатэрм: | FOB,CFR,CIF |
| мінімум заказ: | 1 Set/Sets |
| транспарт: | Ocean,Land |
| порт: | SHANGHAI,QINGDAO,LIANYUNGANG |
| тып аплаты: | L/C,T/T |
| Інкатэрм: | FOB,CFR,CIF |
| мінімум заказ: | 1 Set/Sets |
| транспарт: | Ocean,Land |
| порт: | SHANGHAI,QINGDAO,LIANYUNGANG |
мадэль №: OYSAIR-9000BTU(2650W)
марка: Еўразія
Origin: Кітай
Place Of Origin: China
| Продаж адзінак | : | Set/Sets |
The file is encrypted. Please fill in the following information to continue accessing it
| Products type | OYSAIR-9000BTU(2650W) |
| Volume of circulating air | 540m³/h |
| Body Color | White |
| Rated voltage | DC48V |
| Working current | 16.4A |
| Battery voltage | DC48V |
| Battery capacity | 150Ah/48V(150Ah/12V×4pcs) |
| Battery type | LA(colloid) |
| Solar panel voltage | DC30-72V |
| Solar panel power | 1350W(450W×3pcs) |
| Electrical input power | 950W |
| Refrigeration temperature | ≤–18℃ |
| Refrigerant model | R22 |
| Eletrical safety level | Ⅲ |
| Applicable climate type | N/ST(Temperate / subtropical zone) |
| carton box size | L890mm×D355mm×H600mm |





Малюнак 6. Кантролер сістэмы харчавання

Малюнак 7.
Заява аб прыватнасці: Ваша прыватнасць для нас вельмі важная. Наша кампанія абяцае не раскрываць вашу асабістую інфармацыю любой экспазіцыі з вашымі відавочнымі дазволамі.
Запоўніце дадатковую інфармацыю, каб хутчэй звязацца з вамі
Заява аб прыватнасці: Ваша прыватнасць для нас вельмі важная. Наша кампанія абяцае не раскрываць вашу асабістую інфармацыю любой экспазіцыі з вашымі відавочнымі дазволамі.